Shqiptarët të “çmendur” pas Luizit, pas dronit në shtëpinë e BB mbërrin helikopteri

Luiz Ejlli është padiskutim “fenomeni’ i shtëpisë së BBV. Pas dronëve, protestave dhe pankartave sëfundmi në shtëpinë e BBV ka mbërritur edhe një helikopter me një mesazh për Luizin.

@gjithckarrethbigbrother follow per me shume video 🙏 👏 #meluizin #luizejlli #teamluizejlli #bigbrothervipalbania #viral #fyp ♬ original sound – GjithckaRrethBigBrotherVip

Menjëherë ka ndërhyrë produksioni i cili ju ka kërkuar banorëve që të futen menjëherë në shtëpi.

/AlbEu.com/


Shtuar 5.03.2023 18:01