Shqipe Hysenajt i ndodh e papritura, gazetari tenton ta puthë LIVE (VIDEO)

Ditën e sotme, në rubrikën ‘Trotuar’, në ‘E Diell’ ndodhi diçka e papritur që shkaktoi të qeshura tek të ftuarit!

Teksa moderatori Edi Manushi nisi të prezantojë temën dhe përshëndeti të ftuarit, Bledi Mane afrohet pranë ish konkurrentes së ‘Përputhen’ dhe e përqafon, madje tenton edhe ta puth!

Bëhet fjalë për Shqipen, ndërsa kjo e fundit tenton t’i shmanget këtij gjesti dhe ndërsa largohet nis të qeshë me gjestin e gazetarit!

Momentin mund ta ndiqni në videon e mëposhtme:


Shtuar 14.11.2021 15:53