“Shpirtin, zemrën, sytë plot”, Xhensila këtë 1 Qershor publikoi foton më të ëmbël familjare (FOTO LAJM)

Sot është festa më e ëmbël e vitit, ajo e 1 Qershorit ku fëmijët kanë ditën e tyre special për të lumturuar e festuar.

Sot kanë nisur edhe urimet e shumta nga prindërit VIP të shoëbizit e njëra prej tyre ishte edhe Xhensila Myrtezaj, mami i Ajkës.

Me fotot shumë të ëmbla buzë detit krah Bes Kallakut dhe Ajkës Xhensila ka shkruar:

“Shpirtin, zemrën, sytë plot!
Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijeve. “E tyre do te jete mbreteria e qiejve”./albeu.com/


Shtuar 1.06.2021 10:32