Shkëmbeu puthje intime në ekran, kush është modelja bukuroshe në klipin e Mozzik dhe Noizy (FOTO LAJM)

Mbrëmë në mesnatë, Noizy dhe Mozzik kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë. Kënga e quajtur “Bonjour Madame” ka kapur gjysmë milion shikimi në vetëm orët e para e madje gjatë natës, kështuqë pritet të rezultojë hit në orët në vazhdim.

Por gjatë gjithë vidoklipit bie në sy modelja bukuroshe e cila me shumë mundësi ju duket fytyrë e parë.

Ajo është Suela Karaj e cila ka marrë pjesë disa muaj më parë në programin e dashurisë, “Love Story” ku ka dalë në takim me Saimirin dhe ka shkëmbyer momente intime dhe puthje në buzë./albeu.com/


Shtuar 22.10.2021 16:05