“S’dua ta besoj”, Irma Libohova zbulon bisedën e fundit me Hueyda El Saied

Këngëtarja e njohur Irma Libohova ka zbuluar bisedën e fundit me balerinën Hueyda El Saied e cila ndërroi jetë pas një sëmundje të rëndë.

Në një postim në instagram ajo shprehet se sot është një ditë e trishtë dhe nuk mund ta besojë këtë lajm.

“Uh cfare dite e trishte!Sapo e lexova lajmin. Ky është chat-i fundit.U prehsh ne paqe e mira Huejda dhe pse s dua t’a besoj!!”, shkruan ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Irma Libohova (@ilibohova)


Shtuar 23.11.2021 10:23