Ronela Hajatit i ndodh e papritura, rrëzohet në skenë, ndërhyn menjëherë sigurimi (VIDEO)

Ronela Hajati duket se është në ditët më të mira të karrierës së saj. Këngëtarja fitoi “Festivalin e Kënfës” dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision 2022 me këngën “Sekret”.

Kënga ka rezultuar mjaft e suksesshme dhe po dëgjohet shumë jo vetëm në Shqipëri.

Me këtë sukses ka ardhur në rritje edhe numri i koncerteve të këngëtares. Por në një nga këto të fundit nuk i ka shpëtuar edhe një incidenti.

Gjatë interpertimit të saj shumë energjik, Ronelës i ka rrëshiktur këmba dhe është rrezuar në skenë.

Këto pamje nuk kanë mbetur pa filmaur nga të pranishmit dhe është shpërndarë me shpejtësi në rrjet./albeu.com/