Qenka milionere! Habit Antonela: S’më hyn në punë 100 mijë euroshi

Mbrëmjen e sotme në Big Brother, Antonela na ka habitur të gjithëve me deklaratën e saj. Ai ka thënë se nuk është në shtëpinë vip për 100 mijë euroshin, duke shtuar se i ka aq para.

“Unë jam natyrë provokuese dhe kështu më ka bërë Zoti. Unë e kam pranuar karakterin tim dhe nuk ka asnjë njeri mbi Tokë që të më ndryshojë. Unë nuk jam këtu për 100 mijë euro pasi fatmirësisht i kam aq. Nuk e them me mburrje.”, tha Antonela./albeu.com

 

 


Shtuar 28.12.2021 22:18