Pas ndarjes nga Iliri, Gilberta flet për lidhjen me një tjetër ish-konkurrent të Përputhen (FOTO LAJM)

Pas ndarjes nga Iliri, Gilberta po përflitet se ka nisur një lidhje të re. Armando Abazi hedh dyshimet se Gilberta ka nisur lidhje me një tjetër ish-konkurrent Luanin.

Menjëherë ka reaguar Gilberta, e cila hedh poshtë këto thashetheme dhe se është ende beqare dhe me Luanin janë vetëm miq të mire asgjë më shumë.

“Ky lajm i thënë nga Armando është i pavërtëtë. Pas ndarjes nuk kam filluar asnjë lidhje të re. Jam single. Faleminderit”, shkruan në instastory Gilberta.


Shtuar 16.09.2021 09:14