Partnerja e Elvis Pupës feston ditëlindjen, urimi i aktorit nuk mund të ishte më origjinal (FOTO LAJM)

Partnerja e Elvis Pupës, Belina ka festuar ditelindjen.

Në këtë ditë speciale për to, Belina dhe Elvisi kanë festuar bashkë me miqtë e tyre. Por një urim nga aktori për partneren e tij nuk ka munguar në rrjetet sociale, ku padyshim notat e humorit ishin të pranishme.

“Gëzuar ditëlindjen. Mu rrit gruaja mu bë krah. Fjalet romantike ja kam thene ne shpi”, shkruan aktori./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvis Pupa (@elvispupa)