Pak para bashkëpunimit, Mozzik bëhet kurioz për Noizyn: Kur e humbe virgjërinë? (VIDEO)

Noizy dhe Mozzik kanë publikuar mbrëmjen e djeshme bashkëpunimin e tyre të parë, të titulluar “Bonjour Madame”.

Pak orë para publikimit Dyshja kanë bërë një video live në Instagram, ku kanë ndarë me ndjekësit detaje nga prapaskenat e klipit, por edhe nga jeta personale.

“Sa vjeç ishe kur humbe virgjërinë?”, e ka pyetur Mozzik.

“Isha 14 vjeç”, i është përgjigjur Noizy duke qeshur.


Shtuar 22.10.2021 11:50