Ori Nebijaj: Ia vlen të bësh 500 km që të zgjohesh kështu

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Ori Nebijaj, kohët e fundit është shumë e zënë me emisionin veror “Pushime On Top”, por kjo nuk e pengon të takojë nipërit dhe mbesat e saj.

Përmes një postimi në Instagram, ajo zbulon se ka udhëtuar 500 km për t’i takuar atr dhe për t’u zgjuar në mëngjes rrethuar nga dashuria e tyre.

“Ia vlen mbi çdo gjë të bësh 500 km brenda ditës vetëm që  të zgjohesh kështu”, shkruan ajo./albeu.com


Shtuar 31.07.2021 10:47