“Nuk je kurrë vetëm”, Efi ka një mesazh për Luizin pas daljes nga “Big Brother VIP”

Eliminimi i Efit nga shtëpia e Big Brother ishte një temë diskutimi që mori mjaft vëmendje. Ky eliminim u diskutua si një vendim i minutave të fundit nga produksoni dhe gjithashtu si një dobësim i një ndër konkurrentëve më të fortë, Luizit.

Ky i fundit u pa për herë të parë në lot pas daljes së Efit e cila i ka dërgur sot një mesazh nëpërmjet Instagramit.

“Nuk je kurrë vetëm kur qëndron pranë të vërtetës, sepse e vërteta është gjithmonë me ty. Mirmengjes vetëm për Luizin”, shkruan ajo krah shprehjes./albeu.com/


Shtuar 6.02.2023 12:39