Nuk është Klodi, Zaimina publikon papritur “tjetrin”: Unë dhe i dashuri im (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë Zaimina Vasjari ndau me ndjekësit lajmin e ëmbël se është në pritjhe të fëmijës së saj të dytë, pas vajzës 3 vjeçare që ka me bizesmenin Klodian Asllani.

Këngëtarja ndau disa foto me barkun e rrumbullakosur ku nuk ngurojë të shpreh lumturinë e pritjes së fëmijës së dytë, por ajo u kujdes të mos zbulonte detaje të tjera si gjinia apo sa muajshe është.

Por Zaimina ka publikuar një foto një ditë më parë në InstaStory dhe e gjeni dot kush është i dashuri i saj?

Makina luksoze, Range Rover.

“Unë dhe i dashuri im”, shkruan Zaimina duke e shoqëruar me një zemër./albeu.com/


Shtuar 13.11.2021 10:00