Njësoj si Adelina Ismaili, Megi Pojani rikthen “sajzezën” provokuese (VIDEO)

Rrugëtimi i saj si personazh i famshëm nisi si një protagoniste në një projekt të realizuar online për të përfunduar në aktorë në srialin e Ermal Mamaqit “H.O.T”.

Megi Pojani njihet gjerësisht si një fenomen ku mes natyrës provokuese dhe pa asnjë lloj kompleksi ka arritur që emri i saj të dëgjohet në mas.

Video e fundit e Megit në Instagram ka marrë shumë vëmendje. Për festën e Halloween që lamë pas ajo ka zgjedhur të transformohet si këngëtarja Adelina Ismaili duke interpretuar këngën e saj “Sajzeza”.

Edhe vetë Adelinës i ka pëlqyer ky transformim i Megit dhe e ka shpërndarë në InstaStory në profilin e saj./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani (@megipojani)


Shtuar 2.11.2021 12:03