Një gazetare bukuroshe ndezi imagjinatën me një foto të nxehtë (FOTO LAJM)

Gazetarja Mirta Surjak, e cila ndjek Hajdukun nga Spliti, ka udhëtuar me skuadrën kroate drejt Spanjës për t’i mbështetur para duelit me Villarrealin në kuadër të kualifikueseve të Ligës së Konferencës.

Imazhi i saj nga qendra stërvitore i vuri flakën.

Mirta punon për HRT dhe shpeshherë vjen në qendër të vëmendjes me pamjen e saj dhe fotot provokuese, ndërsa tashmë ka marrë një numër të madh mesazhesh dhe ndjekësish nga Spanja.

Dueli mes Villarrealit dhe Hajdukut është caktuar për në orën 20:45. /albeu.com/

Shikoni si duket:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirta Šurjak (@mirta.surjak1)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirta Šurjak (@mirta.surjak1)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirta Šurjak (@mirta.surjak1)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirta Šurjak (@mirta.surjak1)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirta Šurjak (@mirta.surjak1)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirta Šurjak (@mirta.surjak1)