“Ne të treja”, rrallë e përmall, Eni Vasili ndan foton e ëmbël me binjaket e saj (FOTO LAJM)

Prej një viti, jeta e moderatores Eni Vasili ka ndryshuar. Ajo është bërë nënë e dy vajzave binjake dhe çdo ditë po shijon lumturinë e madhe.

Së fundmi, Eni ka ndarë një nga ato fotot e rralla, por shumë të ëmbla me Nikol dhe Sofi teksa i pret krejt lumuri në një përqafim.

“Ne të treja”, shkruan moderatorja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENI VASILI (@enivasili)