Në pritje të fëmijës së dytë? Çiljeta “merr zemër” nga shtatzënia e Zaimina Vasjarit (FOTO LAJM)

Zaimina është në pritje të ëmbël, por dyshimet kanë nisur se edhe mikesha e saj, Çiljeta Xhilaga do të bëhet nënë për herë të dytë.

Ky aludim erdhi pas komentit të Çiljetës në postimin e fundit të Zaimina Vasjarit, e cila shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Barkalece inshallah ke dorën e mbarë”, shkruan Çiljeta duke nënkuptuar se mund të ketë dëshirë për tu bërë nënë për herë të dytë.

Çiljeta është mamaja e një djali, Fernandos e duket se kjo i ka shijuar pa fund ndaj uron që Zajmina të ketë “dorën e mbarë” dhe për të. Nëse kjo do të realizohet së shpejti do të kemi një lajm të ëmbël edhe nga Çiljeta.


Shtuar 9.11.2021 10:19