Në lidhje me Sarën, Ana Lleshi uron Atdheun me puthjen në buzë (FOTO LAJM)

Atdheu dhe Sara janë një ndër dyshet e “Përputhen” që dolën së bashku nga emisioni dhe po i rezistojnë kohës duke u shfaqur bashkë në çdo dalje apo duke bërë herë pas here deikime romantike në rrjet.

Atdheu feston ditën e sotme ditëlindjen dhe ka marrë urime nga më të ndryshmet, por ai që tërhoqi vëmendjen është ai i Ana Lleshit.

Ajo e ka uruar me videon ku gjatë një loje në “Shiko Kush Luan” shkëmbejnë puthje në buzë.

“E lumtur që të njoh dhe veç gëzmie paç gjithë jetën. Qëndro gjithmonë ky njëriu që kam njohur unë, me shpirtin elirë dhe buzëqeshja most u shoftë asnjëherë nga fytyra. Të dua shumë o mik shpirti”.

Kujtojmë se Atdheu ishte protagonist në vidoklipin e Anës, “Deal”

Nuk dihet si është pritur ky urim nga Sara duke ditur marrëdhënien shumë të afërt të Atdhut dhe Anës Brenda “Përputhen”.

Gjithashtu edhe urimi i Sarës nuk ka munguar.

“Uroj që ditëlindja jote të jetë aq e lumtur sa më ke bërë ti mua”, shkruan Sara./albeu.com/

 


Shtuar 26.05.2021 09:22