“Në kohë të mira dhe të vështira”, Alban Skënderaj ndan foton e ëmbël krah Miriam Canit

Nëse ka një çift showbizi që na bën të besojmë se dashuria e vërtetë ekziston, është Miriam Cani dhe Alban Skënderaj.

Pasditen e sotme, Albani ka postuar në Facebook një foto krah Miriamit ndërsa shijojnë perëndimin, dhe shkruan: “Në kohë të mira dhe të vështira”.

Miriami dhe Albani janë bashkë për më shumë se një dekadë. Ata janë prindër të dy fëmijëve, Amelisë dhe Duamit./albeu.com


Shtuar 14.11.2021 17:08