Ndryshim drastik, nuk do ta njihni Ledjanën me look-un e ri (FOTO LAJM)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ledjana ka eksperimentuar shumë me look-un përgjatë ditëve të fundit, mirëpo me ndryshimin e fundit është e vështirë të njihet.

Ledjana është bërë bjonde platin dhe duket si tjetër njeri. Ish-konkurrentja ka publikuar në Instastory disa video me look-un i ri, i cili është pritur mjaft mirë nga ndjekësit.

Kujtojmë se këto ditë Ledjana është komentuar shumë në rrjet, pasi i ka dhënë fund lidhjes me Mevlanin. Dyshja e kanë thumbuar vazhdimisht njëri-tjetrin në rrjete sociale.


Shtuar 5.06.2021 14:07