Monika flet pa pushim kundër Semit: Po të këtë 5 këngë këpus kokën (VIDEO)

Gjatë një bisede me Fifin, Monika ka diskutuar në lidhje me Semin dhe Donaldin. Sipas saj, dyshja janë futur me skenar në “Big Brother”, në të cilin është bazuar dhe ardhja e Borës.

Aktorja ka deklaruar se nuk e sheh Semin si figurë publike dhe nuk duhej të ishte pjesë e “Big Brother VIP”.

“Donaldi dhe Semi janë me një qëllim të dy dhe mos harro që në mes është Bora. Është një skenar i tëri, i shtjelluar që para se të futeshin. Ardhja e tyre në këtë reality show, sidomos i Semit se Semi nuk është ndonjë figurë që duhet të ishte. Më fal, sa këngë ka Semi si këngëtare? Po të këtë Semi 5 këngë, unë e këpus kokën. Semin e kanë futur në Big Brother bashkë me Donaldin. Ajo është çdo minutë Bora, Bora, Bora”, është shprehur Monika.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 28.10.2021 13:50