Merr fund pritja, Dafina Zeqiri publikon albumin “Dafinë Moj” (VIDEO)

Më në fund, pas kaq javësh pritje, fansat kanë “në duar” albumin e Dafina Zeqirit, “Dafinë Moj”.

Këngëtarja ka publikuar disa orë më parë albumin e plotë, me 14 këngë, prej të cilave 10 janë bashkëpunime dhe 4 prej tyre solo.
Kënga e parë e cila mban të njëjtin titull me albumin është edhe më specialia për këngëtaren pasi ajo e ka bashkëpunim me nënën e saj.

Këngëa e dytë është bashkëpunim me të dahsurin e saj, Dj Geek dhe bashkëpunime të tjera me Tunën, Argjentina Ramosaj,Mc Kresha, Buta, Lyrical Son, Elinel, Lumi B dhe Ron.

Të gjitha këngët gjenden tashmë në Youtube dhe mund t’i shijoni./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)


Shtuar 1.10.2021 10:46