Merr dhuratën fantastike nga fansja, Ylli Limani i bën dedikim

Ylli Limani është një artist mjaft i dashur për publikun dhe fansat me padurim i presin këngët e tij të cilat shndërrohen në hite.

Së fundmi me një postim në istastory Ylli ka shpërndarë një libër I cili është dedikim për të.

“Adelina Xhaferi sapo e ka publikuar librin e saj të parë ‘Shpirti i një artisti’ për mua. Faleminderit nga zemra”, ka shkruar ai në postimin e ndarë në InstaStory.

Mjaft i emocionuar nga ky dedikim I një prej fansave të tij, Ylli nuk ka lenë pa falenderuar gjithë ata që e mbështesin dhe e duan muzikën e tij.

“Nuk kam mjaftueshëm faleminderit për të gjithë juve që më dhuroni dashuri & përkrahje çdo ditë. Kur e di që muzika ime sadopak iu inspiron, motivon, është gëzimi më i madh i jetës time”

Shtuar 30.03.2021 03:03