Menduat se mori fund? Plas paritur debati mes Ilirit dhe Donaldit (VIDEO)

Donaldi dhe Iliri i janë rikthyer sërish debateve.

Teksa kanë qenë duke ngrënë drekë ata janë ngacmuar sërish për situatën e krijuar disa ditë më parë.

Arsyeja e ‘sherrit’, është krahasuar më stërvitjen që banorët kanë pasur me disa instrukturë profesionistë.

Iliri i ka thënë Donaldit, se sërish, ai nuk tregoi respekt ndaj tyre, ashtu siç nuk tregoi ndaj tij disa ditë më parë.

Donaldi është shprehur se bën çfarë të dojë dhe gjithmonë kënaqet shumë. Kjo situatë është qetësuar nga Monika.


Shtuar 8.11.2021 11:25