Benzema “mburret” me super Bugattin e personalizuar (VIDEO)

Karim Benzema po kalon një nga momentet më të mira të karrierës së tij profesionale dhe me sa tregon në rrjetet sociale edhe në jetën e tij personale, ku mund t’i lejojë vetes teka që shumë pak njerëz kanë mundësi t’i realizojnë.

Së fundmi, francezi ka shpërndarë një video në profiling e tij në “Instagram”  në të cilën tregon makinën e tij të re super sportive të markës Bugatti, e cila gjithashtu është e personalizuar me inicialet e tij.

Një akt që ka shkaktuar euforinë e të githë fansace të tij për të parë sesi lojtrai me shumë personalitet në fushë e ka atë edhe jashtë saj. r.t/albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karim Benzema (@karimbenzema)


Shtuar 8.11.2021 11:24