Me verën nisin dhe provokimet, Françeska Jaçe nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM)

Ajo njihet për pozat joshëse që ndan me ndjekësit e saj në “Instagram”. Është fjala për modelen e njohur, Françeska Jaçe, e cila nuk ngurron që në rrjetet sociale të postojë foto mjaft provokuese.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka publikuar një imazh ku shfaqet me bikini shumëngjyrëshe. Modelja seksi ka vendosur në plan të parë format e saj bombastike, e sigurisht fansat nuk kanë harruar që të bëjnë komentet e tyre pikante.

Ndërkohë bashkëngjitur me foton në fjalë, Françeska shkruan: “Kush e di ku do e kem pasur mendjen”.

Shtuar 16.06.2021 15:58