“Më merr kur të jesh vetëm”, zbulohen mesazhet private të Adës me Edin (FOTO LAJM)

Pas debateve në studio me Adën, Edi ka vendosur të bëjë publike mesazhet që ka shkëmbyer me të dhe i shkruan vazhdimisht duke i kërkuar që të flasin për diçka.

Ada tha se Edi e telefononte për t’i kërkuar taksi, por në bisedat mes tyre vihet qartë se kanë komunikuar dhe për ambientet që frekuentojnë.

Edi: Çdo mëngjes më shkruante dhe i kam të gjitha mesazhet.

Ada: Ka qenë ky që më ka marrë.

Edi: Boll fake je dhe këtu do me dalë fake. Do me ti nxjerrë mesazhet?

Ada: Po nxirri. Më merrte në telefon më thoshte do më sjellësh një taksi.

Edi: Mos fol se e hupe fytyrën.

Ada: Nuk jemi takuar, thjesht kërkonte taksi Edi. Ky më ka marrë në telefon dhe i kam thënë për cfarë merr, por ishte arsye për të folur me mua. Qesh sa të duash se ke dhe takimin tim.

Arjani: Tek ty do vinte?

Ada: Jo. Më ka marrë vetëm për faktin se gjente arsye për të folur dhe i kam thënë gjete arsye për të folur. Ai më tha “Nuk tregon interes për mua.” Të shikon një publik i tërë dhe ke thënë të njëjtat gjëra për mua.

Mesazhet:

Ada: Vdiqa për shisha
Ada:
Me dergo ndonje këtu
Edi:
hahahaha
Ada:
Leje e gjeta
Edi:
Ok
Ada:
Ka vend andej se ketu qenkan ca çerra, me çemnden
Edi:
Kam ardh ne Kfc
Ada:
Mirmengjes, do te tregoj njw gjw pastaj
Edi:
Fol
Ada:
Pasatj se kam pune, jam ne timon
Edi:
ok
Ada:
Do besh kenge ti?
Edi:
Jo more
(thirrje e humbur)
Ada:
Merr pak në tel kur te jesh i lire
Edi:
Se nuk jam
Ada:
Merr ne telefon kur te jesh vetem, se dua te te them dicka
(thirrje e humbur)

Ada: Me merr debil se kam pune pastaj
Ada: Dua te flas dicka me ty
Ada: Meqe s’more se kam pune tani do dal m

 


Shtuar 21.09.2021 14:49