“Me më të bukurën”, Donaldi publikon foto me vajzën e çiftit të famshëm shqiptar (FOTO LAJM)

Donald Veshaj ka publikuar një fotografi në rrjete sociale duke zbuluar fansen e tij më të vogël. Ai shihet teksa mban në krahë Ajkën, vajzën e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut, ndërsa ka shkruar: “Me fansen time më të bukur”.

Donaldi nuk arriti të triumfojë përballë rivalit të tij Ilir Shaqiri, i cili mori çmimin e madh prej 100 mijë eurosh në Big Brother VIP. Si duket ku rezultat nuk është pranuar nga vëllezërit Veshaj pasi përflitet se janë përplasur me produksionin.

Donald dhe Beatrix nuk morën pjesë në festën e finales dhe siç duket ai nuk ka marrë pjesë as në post Big Brother që u xhirua dje. Nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë arsye tjetër apo ka të bëjë me rezultatin e së premtes.


Shtuar 21.02.2022 09:47