Mark Zuckerberg bëhet baba për herë të tretë, si e quajti të bijën themeluesi i Facebook

Pas vajzës Maxima dhe djalit August, Mark Zuckerberg dhe gruaja e tij Priscilla Chan, mirëpritën fëmijën e tyre të tretë që është një vajzë.

Zuckerberg ndau me të gjithë lindjen e Aurelia Chan Zuckerberg përmes një postimi në rrjetet sociale, ku shkruan:

“Mirë se erdhe në jetë, Aurelia Chan Zuckerberg! Ti je një bekim i vogël”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mark Zuckerberg (@zuck)


Shtuar 25.03.2023 17:10