Ky është banori i parë i Big Brother Vip Kosova (VIDEO)

Getinjo bëhet banori i parë që futet në hapësirat e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Shtëpia madhështore e vendit sapo hapi dyert me një super spektakël.

Big Brother VIP Kosova nisi transmetimin me një show fantastik me Alaudin Hamiti e Jonida Vokshi.


Big Brother vjen për herë të parë në Kosovë me një shtëpi që u cilësua si ndër më të bukurat e viteve të fundit dhe me një shpërblim 200 mijë euro për fituesin, çmim ky më i madhi i dhënë ndonjëherë në rajon në kësi lloj formati, njofton Klankosova.tv.

Rrini gati pasi shumë shpejt fillon edhe zbulimi i banorëve të shtëpisë gjigante.

Banorët do të mund t’i ndiqni drejtpërdrejt në dy kanale në ArtMotion 24 orë çdo ditë të javës.

“Prime” do të ketë të hënave dhe të premteve, ndërkaq program special do të ketë të dielave.


Shtuar 5.12.2022 21:31