Kush zgjodhi kë, banorët e “Big Brother” do luajnë nga tani në çifte (FOTO LAJM)

Vëllai i Madh ka menduar të ndryshojë lojën brenda shtëpisë së “Big Brother” duke i vënë përballë një sfide të gjithë banorët. Ata zgjodhën nga një person për tu krijuar çift duke e bërë lojën më interesante.

Tashmë duke filluar nga e premtja loja do të bëhet në çift.

Çiftet janë:

Kledi me Arjolën
Donaldi me Semin
Einxhëll me Beniadën
Iliri me Sabianin
Sara me Fifin
Beatriksa me Monikën
Graniti me Pajtimin (Dj PM) dhe Arbrin (DJ Dagz).


Shtuar 10.11.2021 10:11