Kështu urohet vjehrra! Ariana i bën dedikimin e veçantë mamit të Ermal Fejzullahut (FOTO LAJM)

Sot, mamaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen dhe të parët që e kanë uruar kanë qenë familjarët e saj.

S’mund të mungonte kurrësesi një urim nga djali i saj Ermali dhe partnerja e tij, Ariana Fejzullahu.

Urimi i Ermalit ishte me fjalë të ëmbla që na i ngrohën zemrat, por po ashtu edhe ai i Arianës, që duket se ka një marrëdhënie perfekte me vjehrrën.

“Nanë, shpirt, dritë e syve të mi! Gëzuar ditëlindjen, të dua pafund.”- shkroi Ermali.

“Urime ditëlindjen zemra jeme!”- ishin fjalët e Arianës krahas fotos me vjehrrën e saj.


Shtuar 12.05.2021 13:56