Kaq e patën! Stela e Për’puthen ndahet nga Çimi

Stela e Për’puthen +40 është ndarë nga Çimi. Lajmin e ka konfirmuar vetë ajo përmes një postimi në Instastory.

“Mbas muajsh me radhë të insistimit të Çimit, u deklarova sepse mendova se ishte i sinqertë në ndjenjat e tij. Papritur pa asnjë shkak dhe pas asnjë komunikim, ne nuk jemi më bashkë dhe këtë e mësova nga heqja e fotove në Instagram-in e tij. Ky ishte Çimi”, shkruan Stela në postimin e saj./albeu.com


Shtuar 31.07.2021 14:58