Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk fshihen më, puthje e përqafime në publik (FOTO LAJM)

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë më të dashuruar se kurrë dhe nuk hezitojnë ta tregojnë.

Çifti i famshëm po shijon pushimet në Capri në një jaht luksoz me vlerë 130 milionë ndërsa pak ditë më parë ata festuan së bashku 52 -vjetorin e yllit latin.

J.Lo zgjodhi të vishte një palë pantallona të bardha të gjera dhe një crop top të bardhë me vija të kuqe.

Gjatë gjithë kohës ata shihen të qershur, duke u përqafur dhe puthur./albeu.com

 

 

 


Shtuar 31.07.2021 15:24