Ishte zhdukur prej vitesh, Sophie e parë e Çanit rikthehet në rrjet dhe shihni si duket sot (FOTO LAJM)

Disa vite pas largimit nga ekrani Sofia bëri bujë në rrjetet sociale me ndryshimin e saj dhe ndërhyrjen në buzë. Por prej 2 vitesh ajo ishte zhdukur duke mos lënë asnjë gjurmë në rrjet dhe është rikthyer vetëm disa ditë më parë dhe është mjaft aktive.

Figura e saj duke se është ende shumë interesante për publikun pasi numëron 19 mijë ndjekës në Instagram ku ende pas kaq vitesh preferon ta mabjë profilin e saj si “Sophie Zonë e Lirë”.

Kujtojmë që Romina u largua nga emisioni Zonë e Lirë për shkak se Çani e teproi me batutat nëse kishte fjetur ose jo me të.

“Sophie, kemi fjetur bashkë ne? Ë, unë s’mbaj mend”, ishte batuta që duket se nervozoi të fejuarin e Rominës, i cili pati dhe debate me Çanin. Bukuroshja braktisi emisionin duke mbyllur kështu nëntë vite karrierë si asistente në Zonë e Lirë./albeu.com/


Shtuar 3.11.2021 10:20