I kujtoi ngjarjen nga BB VIP, Arjola Demiri “shpërthen” ndaj ndjekëses: Qelbanike, mizerje (FOTO LAJM)

Ish banoprët e “Big Brother VIP” duket se do të ndiqen gjatë nga ngjarjet e ndodhura në program të cilat interneti nuk i harron.
E fundit ka qenë Arjola Demiri e cila jo rrallë herë përballet me komente dashakeqëse nga ndjekësit.

“A e ke larë zhulin e këmbëve?”, ishte pyetja e ndjekëses e cila detyroi Arjolën ti përgjet dhe më pas të degradojë në ofendime.

Arjola: Jo Rudinçkë, se ke marrë vesh e kam bërë tatuazh

Ndjekësja: Bravo Arjolçkë, paske bërë një hap para

Arjola: Rudçkë faleminderit

Ndjekësja: Bëj tatto sa të duash, prap zhulse ngelesh si në pamje dhe në shpirt. U qurravite sa u këpute, tani shkon e lëpin b*thën e Ramës.

Joçkë, je shume po shumë fallso

Arjola: Rudinçkë moj Rudinçkë ke nevojë për vizitë tek doktori. Smë mëson dot mua një femër e fustruar, e acaruar, qelbanike, mizerje, shpirt zezë si ti. Çfarë të bëj unë… A po të vjen inat aaa

Ndjekësja: Analfabete, ik mëso të shkruar shqip, plehrë fëmër