I harruan kamerat? Momenti kur Iliri godet në të pasme Arjolën po bën namin në rrjet (VIDEO)

Ilir Shaqiri dhe Arjola Demiri janë afruar që në fillim të “Big Brother VIP” ku kanë ndarë edhe sekrete më njeri-tjetrin. Marrëdhënia e tyre duket se tani është e ngushtë, por disa herë është ngritur pyetja nga publiku nëse shihen më shumë se miq me njëri tjetrin.

Ka qenë rasti kur Iliri i ka kërkuar me shaka puthje në buzë Arjolës, e më pas rasti tjetër kur Arjola është shprehur se do të donte dikë si Iliri në vend të ish-bashkëshrotit të saj.

Ndërkoh një video po bën xhiron e rrjetit së fundmi dhe është momenti në dhomën e grimit ku Iliri godet në të pasme Arjolën dhe kjo e fundit e shoqëron me një buzëqeshje./albeu.com/