Graniti për Fifin: Unë i qëndrova afër një njeriu me probleme mendore (VIDEO)

Graniti, ish-banori i Big Brother duket se dëshiron të sqarohet se përse i ka qëndruar afër Fifit aq shumë.

Graniti sot ka zbuluar se ai kur ishte brenda iu desh të sakrifikonte për Fifin.

Ai mori fjalën për të folur për marrëdhënien e tij me Fifin brenda derisa edhe shfrytëzoi rastin për të thënë se ai u desh të sakrifikohej për Fifin pasi ajo ka thënë se ka probleme mendore.

“Graniti është kritikuar, por ai zgjodhi t’i qëndronte afër një personi që ka thënë se ka pa probleme mendore, ku edhe e kemi parë që asaj i ka dalur gjak nga hundët dhe goja”, ishte deklarata e Granitit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 16.11.2021 22:43

Tags: ,