Graniti i tha se e sheh si motër, Fifin bëhet keq dhe mbërrin ambulanca në “Big Brother” (VIDEO)

Kur dukej se gjithçka po shkonte për bukuri mes Granitit dhe Fifit në “Big Brother”, kosovari i ka prerë shpresat këngëtares mbrëmjen e djeshme pas emisionit.

Fifi e ka përjetuar shumë keq këtë situatë, edhe pse banorët janë munduar ta qetësojnë duke se gjendja nuk ka qenë e mirë dhe është shfaqur nevoja për një mjek për këngëtare.

Siç dëgjohet edhe në video, Beniada shprehert se është lajmeruar mjeku dhe gjendja e Fifit nuk është e mirë.

“Të dua shumë si person”, është shprehur Graniti të cilin Fifi nuk e ka lënë të mbarojë fjalinë dhe është larguar e mërzitur.

Graniti gjithashtu është shfaqur shumë i prekur kur e ka ndarë me banorët e tjerë këtë ngjarje./albeu.com/


Shtuar 23.10.2021 13:33