“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

‘Big Love’ është rikthyer përsëri dhe në këtë edicion të formatit më të ndjekur të ‘BBV3’.

Pasditen e sotme, banorët janë mbledhur në living teksa janë pozicionuar përballë Led Wall-it dhe kanë lexuar mesazhet e ardhura për ata.

“Tani të kuptoj çfarë ke përjetuar edhe ti, por sado e vështirë për mua, prapë ja vlen!”_ shprehet Donaldi.

Teksa e lexoi mes emocionesh, Romeo e përshëndeti binjakun duke e falenderuar pafund dhe pranë tij qëndroi Heidi teksa mundohej ta qetësonte.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 17.04.2024 22:33