Françeska Murati publikon foton e ëmbël me djalin e saj!

Françeska ka qenë mjaft e komentuar dhe do të mbahet mend në “BBV3”, për debatet që ka krijuar brenda shtëpisë dhe për veshjet e saj të kushtueshme të cilat kapnin shifrat e mijëra eurove.

Ish-banorja e këtij edicioni Françeska Murati është nëna e një djali me emrin Charlie, mirëpo si rrallëherë, ditën e sotme ajo ka postuar një fotografi me të voglin e saj, pa treguar fytyrën e tij.

‘Mirëmëngjes nga ne‘-shkruan ish-banorja.

Rikujtojmë që gjatë qëndrimit të saj në shtëpi ajo e ka përmendur gjithmonë djalin e saj por ai asnjëherë nuk erdhi në ambientet e shtëpisë për të surprizuar mamin, sakaq rrugëtimi i Françeskës në ‘BBV3’ përfundoi pak para finales.

 


Shtuar 30.05.2024 17:22