FOTOLAJM/ U shfaq me barkun e rrumbullakosur, Anxhela Peristeri shtatzënë për herë të parë?

Jeta personale e artistëve shqiptarë shpeshherë është mbajtur hermetike dhe kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren Anxhela Peristeri.

Këngëtarja ka treguar se është në një marrëdhënie dashurie por nuk ka pranuar të japë detaje të mëtejshme në lidhje me këtë gjë.

Mbrëmjen e djeshme, Anxhela ishte e ftuar për të performuar në “Love Island Albania”, por gjithë vëmendjen e mori barku i rrumbullakosur i saj.

Mirëpo ajo ka mohuar se është shtatzënë në rrjetet sociale ku është pyetur nga një ndjekëse./albeu.com/