Foto me vajzën misterioze ngriti dyshime, Eduardi harron Adën pas përjashtimit? (FOTO LAJM)

Së fundmi, Edi i ka habitur të gjithë me një foto të publikuar së fundmi në InstaStory ku shihet në shoqërinë e një vajze. Të përqafuar dhe shumë afër me njëri-tjetrin, ky imazh po sjell mjaft dyshime se ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka nisur një lidhje të re ose ndoshta është ribashkuar me të dashurën që ka patur.

Në media ditët e fundit kanë qarkulluar lajme se Edi edhe pse kishte hyrë në një program njohjesh, ai në fakt e ka një të dashur në Zvicër, aty ka lindur dhe jeton duke punuar për biznesin e familjes.


Shtuar 3.11.2021 15:43