Flor Binaj “ndahet” nga Arilena, kush ëstë bjondia me të cilën do bashkëprezantojë këtë sezon

Emisioni investigativ “Piranjat” ka ndryshuar shtëpi dhe pritet që së shpëjti ta shohim në ekranin e Syri TV.

Por dyshimet janë se Flor Binaj këtë herë nuk është krah Arilena Arës. Si fillim Flori nuk e ka zbuluar imazhin e biobdes së re që do të ketë në krah. Së dyti Arilena nuk i ka bërë asnjë promo programit të ri duke mos postuar asnjë detaj për fillimin e tij.
Por kush është bjondia krah aktorit që do ta shoqërojë gjatë këtij sezoni.

Ka qenë aktorja Anna Lika që ka ngritur dyshime se ajo mund të jetë në krah të Flor Binajt, por nuk mungon as mundësia që Lika të jetë thjesht e ftuar e puntatës së parë.

Të tjera dyshime janë për modelen Cindy Marina e ka praktikuar moderimin vetëm në botën e sportit, prandaj kjo do jetë një eksperiencë e re për të.