Feston sot ditëlindjen, sa vjeç mbush Armina Mevlani

Blogerja e njohur, Armina Mevlani feston sot ditëlindjen. Ajo ka lindur në 6 qershor të vitit 1991 dhe ka mbushur plot 32 vjeçe.

Armina ka marrë shumë urime nga miqtë dhe ndjekësit e saj, të cilët e kanë surprizuar pafund.

Kujtojmë se në 25 shtator të vitit që lam pas, Armina Mevlani u bë nuse dhe kurorëzuan dashurinë e tyre disavjeçare me Shkëlzen Berishën në martesë. Ata organizuar një dasmë madhëshore e cila mori vëmendjen e mediave dhe rrjetit për disa muaj.