Është një lidhje të re? Bearti flet për gjendjen shpirtërore

Beart Rexhepi është një nga personazhet më të pikasur të “Për’puthen”, sidomos pas daljes së tij nga programi i dashurisë. Ish-konkurrenti mori vëmendjen e gjithë “Shqipërisë” kur u zbulua lidhja e tij me Tea Trifonin.

Edhe pas ndarjes nga bukuroshja 22 vjeçare, për të riun nga Kosova “pas-telenovela” vazhdon.

Bearti ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku është pyetur për tema të ndryshme. Një ndër to ka qenë statusi dhe gjendja e tij shpirtërore.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e pyet një ndjekës ish-konkurrentin. Dhe përgjigjia e tij është e prerë: Jo.

I pyetur më pas për gjendjen e tij, Bearti ka thënë së është në paqe.

Shtuar 16.04.2021 14:22