Donaldi i bëri dhuratë LIVE për 3 vjetorin e lidhjes, si ja “shpërbleu” Bora Zemani (FOTO LAJM)

Këtë 3 vjetor të lidhjes së tyre, Bora Zemani dhe Donald Veshaj do ta mbajnë mend gjatë. Ishte pikërisht Prime i “Big Brother” ditën e premte ku Donaldi i dërgoi Borës dhuratë varsen e tij LIVE, por e gjitha kjo mori shumë vëmendje para një skene të disa ditëve më parë ku takimi romantik pas një ndarje me zënka dhe sherr i shijoi mbarë publikut.

Bora publikoi një foto me varsen dhe ëmbëlsirat e marra nga Donaldi për të sinjalizuar të gjithë ndjekësit se e pranoi dhuratën.

Por vihet re se Bora Zemani ka filluar të ndjek Donaldin pas kaq muajsh në Instagram ku prej muajsh nuk e kishin “follow” njëri-tjerin./albeu.com/


Shtuar 7.11.2021 13:30