Don Xhoni paralajmëron se çfarë do të ndodhë në datën e tij të lindjes (FOTO LAJM)

Don Xhoni është një ndër artistët më të pëlqyer të momentit i cili numëron mjaft suksese dhe mijëra klikime në relizimet e tij muzikore.

Reperi është mjaft aktiv në rrjetin e tij social “Instagram” ku së fundmi ka publikuar një postim në “InstaStory” përmes së cilit paralajmëron lançimin e këngës së tij më të re në një ditë mjaft të veçantë, siç është dita e tij e lindjes.

Kujtojmë se një ndër sukseset e tij më të medha është freestyle-i prej 1 minut e 23 sekondash, “Make a Pose”./albeu.com/


Shtuar 20.03.2021 17:29