Çfarë po ndodh? Tuna dhe Cozman shfaqen më të afërt se kurrë publikisht (VIDEO)

Ishte i papritur bashkëpunimi i Cozman dhe Tunës, dy ish-të dashur, që dikur kishin bërë bujë e hite bashkë.

“I huj” u titullua projekti që duket se ka bashkuar çiftin dhe jo vetëm në jetën profesionale, por edhe atë private.

Përveç projekteve muzikore të shumta kanë qenë edhe koncertet që dyshja kanë organizuar së bashku në vende të ndryshme, duke bërë për vete një publik të gjerë.

Mirëpo së fundmi teksa po performonin në një ndër klubet e Tiranës, ish-çifti janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin. Pamjet e dyshes menjëherë u shpërndanë në rrjetet sociale duke bërë kështu xhiron e rrjetit, ndërsa nuk dihet akoma nëse mes tyre ka diçka më shumë se miqësi apo jo.

Kujtojmë që disa vite më parë Tuna i dha fund martesës disa vjeçare me ish-bashkëshortin e saj, Patris Berisha me të cilin ndan edhe dy fëmijë.


Shtuar 27.10.2023 10:40