Çfarë ndodhi papritur me Kiara Titon? Pritet ambulanca në “Big Brother VIP” (VIDEO)

Kiara Tito ësht përballur pak minuta në parë me një incident në shtëpinë e “Big Brother”. Moderatorja është rrëzuar papritur gjatë një loje dhe nuk është në gjendje për tu ngritur.

“Big Brother” ka urdhëruar banorët të mos e lëvizin Kiarën ndërkohë që në stëpinë e famshme është nisur një ekpik mjekësh speicalist.

Në videot e mëposhtme shihet që Luizi i qëndron bi kokë moderatores, së bashku me Tean dhe Mikelën ndërkohë që edhe i ofrojnë një batanije për tu mbuluar, pasi Kiara kalon në ethe./albeu.com/